| RoxanaRoxy45 a întrebat:

Am un complex legat de sani, de ceva vreme. Sunt mici, lasati si inegali. Adica au cam toate defectele posibile, si ma jeneaza aspectul lor, si nu inteleg cum pot fi si mici si lasati in acelasi timp. crying
Deci cam cat costa o operatie de marire de sani? Si credeti ca merita sa faci asta, eu cred ca merita fiindca multe celebritati din Romania au implanturi, de ex. Loredana Chivu, care arata pur si simplu perfect.
Deci ce spuneti, sa imi pun sau nu silicoane? Si cat costa?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ai, lasă silicoanele.

| BlaaBlaa a răspuns:

Fa niste exercitii pentru sani sa fie mai fermi si stai linistita este ceva normal sa ai sanii inegali. Si sincer eu nu as opta pentru operatie, pentru ca nu te operezi odata si gata, trebuie sa tot schimbi silicoanele si pot aparea complicatii. O operatie costa peste 1000 de euro.