| Mihaela6666 a întrebat:

Stiu ca este ceva normal, dar in ultima vreme m-am simtit foarte complexata. Am niste sani normali dar care au sfarcurile plate, acest lucru ma jeneaza cel mai mult. Ce pot face in legatura cu asta?
Si mai o intrebare, labiile mele mici nu sunt chiar asa mici, viata sexualanu am inceput-o si incep sa ma complex cand ma gandesc la aceste doua lucruri. As vrea o parere de la baieti/barbati, ce prefera, credeti ca sunt ok asa? Vorbesc serios..nu as vrea sa apelez la un medic doar pentru un lucru ce se afla doar in capul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca deranjeaza asta pe un barbat/baiat cand te va avea la pat? Si nu va face sex cu tine din cauza asta? Fii sigura ca nu.
Ai dreptate, totul e in mintea ta.

| Mihaela6666 explică (pentru darrio2007):

Poate asa este, totul se afla in capul meu. Stiu ca nu voi avea probleme la capitolul viata sexuala laughing doar ca pur si simplu ma jenez cand ma gandesc la aceste lucruri. Si da cred ca l-ar putea deranja, mai ales ideea cu sfarcurile plate..ca labii asa, sa zicem ca mai exista. Ma gandesc ca poate nu ii place, poate sunt diferita, multe scenarii. si exista tratamente pentru asa ceva, dar dupa cum am spus, n-as vrea sa apelez la un doctor

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca te-ai plictisit si inventezi probelem acolo unde enu sunt.
As intelege daca ai fi inceput viata sexuala si aveai reclamatii de la baieti, dar, dupa cum spuneam, creezi probleme unde nu sunt, din plictiseala!

| Mihaela6666 explică (pentru Violleta2022):

Viata sexuala nu am inceput-o, dar la capitol sfarcuri plate am primit. Ei erau ceva gen "si unde sunt? ", "nu esti normala". Poate nu ar trebui sa ma afecteze, dar acolo undeva, in interiorul meu ma deranjeaza, mi-e teama sa nu mai aud asta inca o data

| Sarcopt a răspuns:

Nu ai nici o problemă