| CataaaCatyyy a întrebat:

Buna,TPU!:* As vrea sa fiu mai cool,daca pot zice asa. Nu legat de comportament,dar vreau sa-mi schimb putin aspectul fizic fara a face mari interventii gen: tuns sau sa schimb garderoba definitiv. Adica ce combinatii de haine as putea face? Obisnuiesc sa ma imbrac simplu. Adica: blugi,tenesi, bluza si o geaca.

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Ai putea sa-ti faci suvite dar sa nu se vada prea tare, sa te dai cu un eyeliner pe la ochi sau rimel, ia-ti tricouri cu printuri tari ceva de genu cu swag, cu ceva scris pe el, blugi colorati si stridenti, sa fi mai speciala :) poti sa porti si un chipiu de genu https://www.google.be/......ps?/search
poarta tenesi colorati tare, poarta haine fosforescente, da-te cu lac pe unghi ...cand e soare afara iesi undeva cu o prietena si luati-va amandoua ochelari de soare si face-ti glume si rade-ti, baietii vor fi doar cu ochii pe voi ( mi s-a intamplat :p ).

Sper ca ti-am fost de folos :*

4 răspunsuri:
| oBuburuză a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi incearca bretonul nu fa mari schimbari sa te tunzi scurt sau ceva de genu; un lant si niste cercei frumosi, ochelari daca esti tipa mai rebela fa-ti gauri in ureche ( eu mi-am facut singura acasa cu acu ) fa-ti unghiile patrate si la scoala da-le cu lac, iar in garderoba incarca o camasa bagata in blugi o curea frumoasa si tenesi de care vrei tu numai sa se asorteze, poti combina hainele din dulapul tau, scoate tot afara si incearca sa faci ca si cum ai imbraca un manechin. Mult succes!

| assi a răspuns:

Daca vrei niste schimbari incepe cu machiajul incearca sa adaugi incet mai multe produse ca de exemplu dermatograf daca nu folosesti, putin fard dar iti recomand culori neutre in machiajul de zi cu zi, iti poti contura usor sprancenele, putin blush deasupra fondului de ten...si ce mai poti face este sa iti schimbi putin modul de ati aranja parul :incearca coafuri noi gen un coc mai special, o codita rebela iar daca asa purtai pana acum incearca sa il lasi mai mult desfacut cu putin volum la radacina si va arata superhappy iar in privinta hainelor incearca sa combini o piesa simpla cu ceva mai special si o sa iesi in evidenta:*

| up2 a răspuns:

Ti-m raspuns si la cealalta intrebare...dac vrei sa fi mai coolincearca ceva nou nu neaparat sa te imbraci altfel..incearca sa iti faci un blog de exemplu in care sa postezi niste chesti si sa faci lumea fericita..sau sa porti diferita accesori cum ar fi ochelari sau niste pantaloni care atrag putin atentia, niste ticouri haioase.