| WolfYTB a întrebat:

As vrea sa-mi vopsesc DOAR varfurile parului.Am parul brunet(foarte foarte foarte inchis la culoare)
Ce nuanta imi recomandati? De preferat culori de genul verde,albatru de metin,violet de gentiana, rosu.Si daca vreti si de la ce marca(pentru calitate nu de altfel)

4 răspunsuri:
| Denianonim a răspuns:

Violet sau roșu
Arată super bine
Eu am 13 și am ombre hair și am și șuvițe roșii

| Clauddia2002 a răspuns:

Trebuie sa-ti decolorezi varfurile si dupa folosesti orce culoare vrei, dar sincer ti-am sta bine cu violet de gentiana

| WolfYTB explică (pentru Clauddia2002):

Ok.Dar nu vreau sa mi-l decolorez ca sunt tanara si nu vreau sa-mi distrug parul

| Clauddia2002 a răspuns (pentru WolfYTB):

Pai pnm oricum ti-l distrugi cu vopsea, si nu are nimic daca ti-l decolorezi practic tot creste iar tu il tunzi, si s-o crezi tu ca se va prinde ceva pe nuanta parului tau, eu sunt la scoala profesionala pe profil estetic, deci.