| shinedani a întrebat:

as vrea sa va intreb daca voi va-ti operat de polipi? este dureroasa operatia? La ce varsta? cat v-a costat? locul unde v-ati opera. eu am 16 anii credeti ca es mai poateface operatia usor? astept raspuns funda

Răspuns Câştigător
| AndressAndreea a răspuns:

Eu m.am operat si normal ca nu doare, deoarece ti se va face anestezie. Nu stiu chiar cat a costat, dar m.am operat la 7 ai la un spital de copii din Bucuresti. Cu siguranta operatia se va face usor la varsta ta.

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Eu mam operat pe cand eram mic vreo 5-6-7 ani nici eu nu mai stiu sigur acum am 18 ani. Mam operat la Petrosani. Nu stiu cat a costat. Nu e dureroasa dar e enervanta tin minte ca miau bagat pe nas niste carlige cu tampoane cu o solutie foarte tare si am stat o ora cu ele pe nas crying. Poate sau schimbat tehnicile de operatie de atunci pana acum, dar foarte tare mau enervat acele chesti pe nas. Nu ai de ce sa te temi. Mult curaj.

| Loca a răspuns (pentru Jameson):

Dupa ce ai speriat-o ii mai spui mult curaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La budimex, la 7 ani. nu stiu daca e dureroasa k mi-a facut anestezie. nu mai stiu cat a costat. o sa fie ok

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Eu mam operat de polipi la varsta de 12 ani cat si unde mam operat nu mai stiu... dureroasa nu este ca iti face anestezie. Dar oricum acum am 19 ani si mia reaparut polipi