| SwettyCat a întrebat:

Buna tpu....Crema depilatoare sau benzi?
Argmentati.
FUNda!

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Crema depilatoare.De ce? Pentru ca pe asta o folosesc eu laughing Benzile nu le-am incercat, si nici nu cred ca o voi face.Sunt multumita de crema happy

| SwettyCat explică:

Cee? nu inteleg.

| AtateaConditii a răspuns:

Benzi pentru ca iti creste parul mai greu, de la crema creste mai des si mai gros, si tine numai 2-3 zile.

| SwettyCat explică (pentru AtateaConditii):

Eu stiam ca :cu bigul(de unica folosinta, cu el ma depilam la subrat pana acum) parul iti va creste mai des si mai gros iar cu crema/benzi iti va creste mai rar si subtire.

| BlackheartQueen a răspuns:

Crema...nu e deloc dureros. thinking

| AlexBmxRider a răspuns:

Nu e cam acelasi lucru?hee hee

| anameoow a răspuns:

Daca vrei sa iesi imediat dupa, crema. Daca nu e ceva urgent, benzi.Cu benzile smulgi parul..si ceva timp ti se inrosesc porii.

| debby2000 a răspuns:

Eu sunt pt.crema

| Future1234 a răspuns:

Benzi..cu crema te ustura:*

| Future1234 a răspuns:

Eu as alege benzi...cu crema ustura!happy

| DiaVp a răspuns:

Crema nu-i buna de nimic.Benzile sunt eficiente, chiar daca te doare putin cand tragi.

| nacualina a răspuns:

Epilatorwinking sau crema depilatoare tongue!