| WoNdErFuL99 a întrebat:

Cu ce sampon pot sa ma spal pentru a scapa de matreata? Vreau sa stiu daca ati folosit samponul si daca ati scapat de matreata. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| ZuZuLiNka a răspuns:

Matreata poate fi foarte suparatoare pentru toata lumea. Remediul este totusi destul de simplu - un masaj al scalpului cu o solutie realizata dintr-o cana de otet de mere amestecata cu jumatate de cana de apa calda. Maseaza usor scalpul cu aceasta solutie care nu necesita clatire decat daca urasti mirosul otetului.

| WoNdErFuL99 explică (pentru ZuZuLiNka):

Pot folosi si otet simplu de acela Otet Regal? Dar vreau sa aiba acelasi efect. Si cum fac, acel masaj dar mai trebuie sa ma spal cu sampon? Si de cate ori trebuie sa fac aceasta solutie?

| ZuZuLiNka a răspuns (pentru WoNdErFuL99):

Da poti folosi si otet simplu... dupa ce iti speli capul iti faci masaj cu aceasta solutie... sper ca o sa iti ajute

| WoNdErFuL99 explică (pentru ZuZuLiNka):

Bine am sa incerc multumesc mult! happy

| ZuZuLiNka a răspuns (pentru WoNdErFuL99):

Funda?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand pe acesta,
http://www.lorealparis.ro/......reata.aspx
Te pup!

| VelvetLight a răspuns:

Am folosit Clear si nu a prea dat rezultate, dar de cand folosesc Nivea anti-matreata cu particule de perle si balsam de la Herbalife am inceput sa mai scap din matreata. Tin sa mentionez ca sampoanele si produsele de la Nivea si Herbalife sunt printre cele mai bune, poti incerca si un sampon anti-matreata de le Herbalife daca Nivea nu da rezultate big grinbatting eyelashes Alaturi de sampon recomand sa folosesti si un balsam, iti va descalci parul si ti-l va hidrata, nu iti va mai cadea atat de mult.

| RennaM a răspuns:

Clear

| brunetta24 a răspuns:

Palmolive de menta si dupa te clatesti bine de tot.

| elutsa10 a răspuns:

Clear! E foarte bun, si eu il folosesc.

| madalllina a răspuns:

Am folosit multa timp syoss si am fost multumita de el dar iti recomand si headen shoulders.