| anonim_4396 a întrebat:

cum scap de suvite? le am de la Paste si inca nu au disparut sad vreau sa scap de ele fara sa-mi decolorez parul sau sa-l vopsesc ceva natural sau nu stiu thinking

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce culoare au suvitele, ce culoare are parul tau? nu avem cum sa ne dam seama...

| deea2sabau a răspuns (pentru Bondarel99):

Pai culoarea parului meu este saten, iar suvitele sunt blonde si f dese

| Bondarel99 a răspuns:

Natural nu ai ce sa faci laughing ia un nuantator sau vopsea fara amoniac nuanta saten care nu distruge parul si care se duce dupa cateva spalari.Acum nu stiu daca suvitele sunt facute cu vopsea sau decolorate...