| Aly95 a întrebat:

Am facut si eu prostia sa-mi decolorez parul si a iesit ff aiurea,tinand cont ca eram vopsita dinainte, un roscat..si am ajuns la un blond oribil.Sunt doar suvite, dar vreau sa scap de ele cat mai repede.Intrebarea mea este: Dupa ce o sa-l vopsesc din nou, in timp o sa revina la aceeasi nuanta de blond.? Astept pareri. Multumesc! (dau funda kiss )

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Ti-a iesit blond cu suvite roscate? Ia-ti samponul mov de la kallos si o sa il mai inchida putin si o sa scapi de nuantele roscate... daca nu te mai decolorezi o data si vezi cum faci sa iti uniformizezi culoarea. Oricum in ambele situatii te ajuta mult samponul mov.