| anonimgirl98 a întrebat:

Dacă merg la sală, scap de parantezele de la picioare? Cam în cât timp?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru indreptarea picioarelor nu sala este recomandata, ar fi bine gimnsatica sau cel mai bine ar fi baletul, dar daca se incepe de la varsat frageda pe la 5 -6 ani )

| BlancaFantasma a răspuns:

laughingsunt frumoase fetele cu paranteze intre picioare.si eu am si imi place asa:d dar la 13 ani (sau ma rog cati aai tu) si eu eram obsedata de treaba asta, fiindca invidioasele mele vecine ma luau la misto ca`s "cracanata" si mai stiu eu cumrolling on the floor doamne..nu te lua dupa nimeni trebuie sa te placi asa cum esti.

| anonimgirl98 explică (pentru BlancaFantasma):

Mersi de sfaturi, BlancaFantasma. Ce-i drept, pe mine nu m-a luat încă nimeni la mişto, dar vine vara şi om vedea atuncilaughing

| BlancaFantasma a răspuns (pentru anonimgirl98):

Cp. dar nu cred ca ti se pot duce parantezele.eu am si acum tot timpul am avut1am 19 ani). bine, la sala n`am mers inca sa vad daca se poatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poate doar daca te-ai mai ingrasa sau ti-ai mari masa musculara cu niste proteine si ai face exercitii la sala.

| Yamx a răspuns:

Nu