| universa a întrebat:

Buna TPU.Dupa cum stiti vine vacanta de craciun si vreau sa imi pictez unghiile. Unde pot gasi oja la preturi ieftine?(p.s. ar fi si mai bine daca ar avea cosmetica)Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

La orice magazin cu produse de genu banuiesc(creme, farduri, accesorii de par etc.)

| PuStoaicaa a răspuns:

Nu ai vrea sa devii Reprezentant Avon..sa ai catalogu la indemana in fiecare luna..sa castigi si tu ceva banuti? daca vrei sa incerci da-i add: annne.marie vorbim mai multe pe mess