| Alexamaria31 a întrebat:

Eu am parul foarte bogat, cu mult volum sunt bruneta si am ombre. Cand il las pe spate nu imi sta deloc bine simt ca sunt o oita=[ As vrea sa ma vopsesc in stilul balayage. Nu stiu daca e o alegere buna..va rog sa ma ajutati. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Incearca ce iti doresti, nu risti, nu castigi. Ombre si balayage sunt asemanatoare oricum. Poate doar daca lucrezi un pic la nuanta. Eu mi-am facut un balayage roscat in cap, il lucrez cu nuantator, l am facut in toate nuantele de rosu posibile si nu regret nimic! laughing Fii rebela! laughing

| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! Poti incerca ceva diferit, totul depinde de tine daca asta iti doresti. Eu am avut toate culorile posibile si nu mi-a stat bine cu toate culorile, dar mi-am dorit mereu sa fac schimbari. Dar daca tu iti doresti ceva corect si tii sa ti se si potriveasca si sa-ti placa cel mai bine este sa mergi la un salon si sa-ti spuna cineva din domeniu care cunoaste ce ti se potriveste cu fata ta si ce nu. Succes!