| HaloH a întrebat:

Ma numesc Cosmin si am 12 ani.
Stie cineva vreun magazin din care pot cumpara urmatoarele lucruri? In special sa fie Romanesc.
Este un anime Black Butler si vreau sa-mi comand hainele lui Ciel Phantomhive dar nu numai, uitati ce intrebari am:
1. Unde pot gasi hainele lui Ciel Phantomhive de cumparat, tin sa spun ca am aproximativ 1, 50.
2. Sunt prea mic sa-mi pun contacte de ochi? Adica Ciel are un ochi diferit si mi-ar trebui sa-l cumpar si pe ala.
3. Peruca de par a lui Ciel Phantomhive.
Va rog sa-mi dati un site happy
Multumesc pentru atentie, primeste funda cel mai bun raspuns happy

1 răspuns:
| Expressions a răspuns:

La ce ai nevoie? Mai este pana la Halloween. Daca vrei sa le porti pe strada... mai bine nu.