| erikcuta a întrebat:

Nu stiu cum sa imi fac parul de ziua mea, am parul lung putin mai jos de umeri, e saten inchis, des si cu fire subtiri, DAU FUNDA pentru cel care da cele mai frumoase si simple coafuri.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Fa-ti un coc! Este simplu si te scapa din orice situatie! Funda!

| TheKittyCatGirl a răspuns:

Poti incerca asta: Coada impletita, la varfuri colorata cu albastru de metil. Sau coada intr-o parte cu suvita

| erikcuta explică (pentru TheKittyCatGirl):

Ce este ala albastru de metil, si daca e, de unde cumpar?

| Everlasting a răspuns:

Fa-ti impletitura "coada de peste"

| D3n156 a răspuns:

Poti sa iti indrepti parul cu placa, sa il pui pe bigudiuri sau sa stai mai mult timp cu pletute in cap.Acum depinde de tine, daca iti place parul drept sau cret.