| aliyo a întrebat:

kiss. Puteti sa imi spuneti niste modele de unghii care avantajeaza unghiile mai mici.adica eu nu am unghiile nici mari, dar nici prea mici. asta e clar multumesckiss

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Te dai cu orice culoare vrei si dupa te dai cu o oja din aceea care se crapa
eu de exemplu folosesc de la firma Butterfly/Artistic Cracks
arata superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

P.S: poti folosi si de la alte firme, bineinteles.

3 răspunsuri:
| Andreeeeee a răspuns:

Poti si french!

| romanaols a răspuns:

Te dai cu negru, dupa aceea faci puncte albe sau o culoare care se potriveste cu negru, dupa aceea aplici top coat si esti okay.