| SuzanaStan a întrebat:

Vreau sa am parul cat se poate de lung in doua luni, tocmai acum cateva zile l'am tuns. folosesc masca minune cu praful de mustar pentru cresterea rapida a parului daca ati auzit deja, si cand am timp imi tin parul in codite. intrebarea e : ce trucuri folositi ca sa va creasca parul foarte rapid? chiar vreau sa il am lung URGENT!

3 răspunsuri:
| aculaR18 a răspuns:

Ulei de ricinwinking

| SuzanaStan explică (pentru aculaR18):

De raspunsul asta ma teme'am cel mai tare happy. vreau sa creasca rapid, cu uleiul de recin imi trebuie 3 luni ca sa il am jumatate cat imi doresc.

| aculaR18 a răspuns (pentru SuzanaStan):

Sincer nu am incercat, dar am auzit ca-si da o prietena pe sprancene si eu ar trebui sa-mi dau, asta e alta poveste laughing Nu ma asteptam sa dureze 3 luni... altceva nu stiu sad