| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna TPU... vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre "Organic Tea Tree Blemish Stick" l-ati folosit? Este bun?
Dau Funda si voturi

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Da e foarte foarte bun.l-am folosit mi s-a terminat din pacate, dar de indata ce apare il cumpar din nou.e foarte cremos, si partea verde e foarte buna pentru cosuri ca dispar peste noapte, si cea bej acopera foarte bine petele ramase de la cosuri.nu glumsc :* fundita?

| BalonaşDulcee explică (pentru andypandy_2709):

Cand zici partea verde te referi la "Organic Tea Tree (Oil) Blemish Stick"? big grin adica e cu negru si verde? happy Apropo multumesc pentru raspuns, am fost si mi l-am cumparat happy dar crezi ca e bun si pentru cosurile in piele? happy si cam in cat timp isi face efectul, ca eram atat de nerabdatoare sa-l incerc incat l-am cumparat si am uitat sa vorbesc cu vanzatoarea laughing

| andypandy_2709 a răspuns (pentru BalonaşDulcee):

Nu deci o parte este verde cea pentru cosuri, si una bej cea pentru acoperirea lor.eu ma dau seara cu cel verde ca intra in piele si asa se usuca cosurile mai repede, iar dimineata ma spal si daca e nevoie ma dau si cu cel bej :* ma bucur ca te-am ajutat!

| BalonaşDulcee explică (pentru andypandy_2709):

Si pe acesta de unde il pot cumpara, cum se numeste... si cam cat ar costa? happy
Apropo iti multumesc mult

| BalonaşDulcee explică (pentru andypandy_2709):

Aaa, tu te referi la acel baton de la Oriflame nu?

| andypandy_2709 a răspuns (pentru BalonaşDulcee):

Da ..ala cu verde si bej, eu l-am luat cu 10 lei, da sa stii e ff bun!

7 răspunsuri:
| BalonaşDulcee explică:

Mda, ma scuzati ..nu am mai intrat de mult pe TPU si abia acum am observat ca nu mai exista voturi straight face scuze.

| Mădă02 a răspuns:

Eu nu. Dar o prietena la folosit si a fost foarte bun