| adelina899 a întrebat:

Buna tuturor. Acum un an de zile mi-am cumparat acest fard de sprancene de la Oriflame https://www.google.ro/......ps?/search Am fost foarte multumita de el, culoarea mi se potrivea perfect. ideea este ca mai am foarte putin din el si as vrea sa il cumpar din nou numai ca m-am uitat in cataloagele Oriflame si cred ca l-a scos ori mi-a scapat mie. daca stiti ceva va rog sa ma informati :* funda

Răspuns Câştigător
| Niculinaa a răspuns:

Buna! Aceasta trusa pentru sprancene va fi disponibila in catalogul Nr.6-2014 la pretul de 22, 9 RON.[campania va fi valabila din 22.04 pana in12.05.]
In aceasta perioada poti lua legatura cu orice reprezentant Oriflame pe care-l cunosti si iti va comanda produsul.
O zi buna!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acest kit de sprâncene apare la un catalog-două distanță, trebuie să urmărești mereu catalogul.
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, dacă vă fac rost de el, cum ne vedem să vil dau, de unde sinte ti?

| adelina899 explică:

Scuze pentru uriasul link, sper sa se vada poza.