| Ralutzyy a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de unde pot sa achizitionez adeziv pentru pietricele swarovski care se aplica pe unghii ( si cat ar costa ), si cum se aplica ( puteti ori sa-mi dati un link cu un videoclip sau un blog, ori sa-mi explicati voi ). Mai vreau sa precizez ca nu vreau sa-mi cumpar adezivul de pe internet, ci vreau sa-mi spuneti din ce magazine se poate cumpara.

Funda raspunsului cel mai util!
Multumesc frumos tuturor!

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

N-ai nevoie de adeziv pentru pietricele, ci doar de lac transparent. Pui putin lac unde vrei sa lipesti, iei o scobitoare sau un creion, inmoi putin varful in lac, iei pietricica si o pui, dupa care sigilezi cu un strat de lac pe toata unghia.

| Ralutzyy explică (pentru SaschaM):

Multumesc SaschaM, chiar eram pe cale sa-mi cumpar ceva de ce nu aveam nevoie, practic. Multumesc mult happy

| SaschaM a răspuns (pentru Ralutzyy):

Cu multa placere :*

3 răspunsuri:
| Serree a răspuns:

Incearca in DM, nu ar trebui sa depaseasca 20 de lei.