| LostInDreams a întrebat:

Buna tuturor:X.Acum cateva zile mi-am luat un aparat anti celulita de la Medi Zen, ca in reclamele de la teleshoping.ca acesta: www.shopspider.ro/aparate-de-masaj--preturi--... Si vreau sa il incerc timp de 2 saptamani(sau 3 daca este cazul), pentru ca cam am burtica si ceva ceva grasime pe coapse.;;). As vrea sa stiu:voi ati incercat asa ceva? Oare e bun de ceva? Masajul e profund si puternic, insa nu stiu ce efecte are.:(. Poate aveti un sfat, daca sa imi pierd timpul sau nu folosindu-l, bineinteles, o sa mananc si mai sanatos, nu mai mananc dupa ora 17 ai o sa fac si sport. Voi ce spuneti? As vrea sa slabesc vreo 6-7 kg in cel mult 3 saptamani:D.Mersi anticipat:*

1 răspuns:
| maduts a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa te informezi inainte sa iei un asemenea aparat.probabil ca este un aparat bun ...incearca`l, doar asa iti vei da seama daca este bunwinking succes
eu as fi optat pentru un regim alimentar strict si mult sport