| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc. Vreau sa-mi fac doar varfurile (putin mai mult).As dori culoarea roz inchis.Eu am parul saten si nu stiu daca va prinde.Nu as vrea sa-mi decolorez parul si vreau o vopsea care sa nu-l atace.Mi-ar placea si blond dar mai mult ca sigar cu o sa se prinda...Am vorbit cu o doamna specializata in acest domeniu si mi-a zis ca pe culoarea parului meu se poateprinde doar un roscat.Am auzit de vopselele Henna ca-s bune dar nu stiu ce sa zic.M-am interesat dar nu foarte mult.Acum sunt data cu un nuantator la varfuri care dupa 5 spalari sau mai putin se va lua sad Este aiurea faptul ca vom incepe scoala in scurt timp si daca va veni o ploaie sa imi va uda parul mi se va scurge nuantatorul din par si imi va pata hainele. Iarna nu pot sa merg cu umbrela pe strada daca ninge...Astept niste sfaturi de la voi happy Poate mai stiti vopsele de la alte firme care nu imi pot strica parul si care se pot prinde happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Uita-te pe Pisicanegra.ro

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine mergi la un salon si o sa foloseasca ei o vopsea profesionista si o sa ti le faca bine. E posibil ca tu acasa sa gresti vreun pas si sa nu-ti iasa cum ti-ai dorit si dupa sa regreti. ar fi bine macar prima vopsire s-o faci acolo.
O zi frumoasa!

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Adry05):

Multumesc! Oricum la salon ma faceam.Defapt venea cineva de acolo sa ma faca dar eu voiam o vopsea semipermanenta si o culoare pe care nu o au sad