| Chanel22 a întrebat:

Buna happy vreau sa va intreb : Cremele sau demachiantele de la Vivanatura sunt bune si pentru tenul gras? :-s

2 răspunsuri:
| LastMimzy a răspuns:

Buna,nu am incercat de la vivanatura, dar si eu am tenul gras..incearca ceva care contine castravete(la avon gasesti masca cu castravete la un pret de aprox 10 lei, eu folosesc si sunt f multumita..sau poti incerca BB cream de la garnier pentru tenul gras). Funda?big grin

| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, pe fiecare crema trebuie sa scrie si pentru ce fel de ten este folosit, sau intreaba si u un specialist, Funda?laughing