| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna :X imi puteti spune big grin care e cea mai buna placa? :X Si daca folositi ceva pentru protejarea parului :X astept raspuns :* multumesc.

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Remington clar... sunt niste modele cu protectie pentru par si sunt bunicele.Asha orice placa arde parul intr-o mica sau mare masura oricat ai fugi de aspectul asta. Cel mai bine este sa folosesti produse pentru protejarea parului. Uleiul de ricin sau uleiul de masline este bun intareste firul de par protejaza si fortifica scalpul.Nu e bine sa folosesti multe chimicale. incearca cu chestii naturale nu a nimic de pierdut. Bafta!

1 răspuns:
| ApaMineralaPlata explică:

Am Remington in ondulator iar placa Bellissima.