| Adrian_George_1992 a întrebat:

Am 14 ani, si as vrea sa ma pensez... stiu ca suna ciudat ca un baiat sa se penseze dar nu mai suport pur si simplu. Sprancenele mi se unesc... Ce ziceti ar fi bine daca m-as pensa? doar vreau sa pensez ce este intre sprancene.

4 răspunsuri:
| LittleLady a răspuns:

Hey,sa stii ca in regula daca vrei sa te pensezi. Mi se pare foarte dragut un baiat care se ingrijeste. Eu te sfatuiesc sa nu te apuci sa te pensezi singur,dar nici sa te duci la salon. Acolo te va pensa in intregime,nu doar zona dintre sprancene. Daca ai vreo sora mai mare sau vreo verisoara cu cate te intelegi, sau orice, o colega poate, roag-o sa te ajute! Ai incredere, e mai bine asa. Bafta!

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Buna! Eu cred ca e in regula, adica stiu ca nu arata prea bine. Dar penseaza-te tu, nu la salon ca nu are rost.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Deja a inceput sa devina ceva normal sa vezi un baiat pensatlaughing.
In primul rand daca vrei sa te pensezi doar in jona unde se unesc nu te pensa singur in nici un caz.du-te la salon si spune-i cum vrei sa te pensez( adica doar in acea zona) pentru ca altfel te va pensa in intregime. Sau exista benzi de ceara care le folosesti special pentru asta, nu iti face griji ca nu doare foarte tare in acea zona. Si dupa aceea te poti face tu acasa dupa ce ai acea forma.

| LOwee02 a răspuns:

Daca e asa de evidenta si inestetica zona in care ti se unesc sprancenele, penseaza-te. Dar mergi la un salon, nu te pensa singur ca sa nu iti iei aiurea din sprancene happy