| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as dori sa știu dacă cursurile de coafor manichiura make-up fără plata sunt bune adică dacă ne învață bine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te duci la curs si nu vrei sa inveti, nu-i vina profesorului care preda, doar a ta, ca nu-ti poate baga nimeni cartea in cap cu forta (sau meseria).

| aDEeLAa a răspuns:

Unde se ofera cursuri neplatite?
Nu depinde de cine preda cursurile, daca inveti sau nu. Depinde de tine, daca iti dai interesul, intrebi tot ce te intereseaza si te implici... de ce sa nu inveti?

| anonim_4396 explică (pentru aDEeLAa):

La alea cu șomaj nu plătești
Pai da dar dacă ei numi predau bine as putea eu sa imi sau interesul 100% ca tot nu învăț