| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua

imi puteti spune daca gelul de curatare Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit (http://www.aoro.ro/neutrogena/visibly-clear-pink-grapefr uit-emulsie-pentru-spalare/), care este pentru tenul cu puncte negre si cosuri, il pot folosi pentru pielea extrem de deshidratata, uscata si fara stralucire, adica ma refer acest produs poate sa imi deshidrateze, usuce si mai tare tenul.

O zi buna.

1 răspuns:
| AncaMihai1988 a răspuns:

Produsul este destinat tuturor tipurilor de ten insa dca nu esti convinsa poti alege un produs destinat pielii tale.