| Bubz a întrebat:

Dati'mi exemple de creme sau geluri 3 in 1 sau 2 in 1 pentru fata.( ex. neutrogena -visibly clear 2 in 1 ) care sa curete tenul in profunzime, sa ajute la prevenirea cosurilor... etc. Sper ca ati inteles la ce m'a refer.laughing intr-adevar nici eu u stiu km sa le numesc dar vreau sa-mi cumpar ceva nou si nu prea stiu ce. orice firma. nivea, neutrogena, clerasil orice stiti ca este bun. si nu este prea scumphappy va multumesc! fundapuppy dog eyes

1 răspuns:
| AstralConfessor a răspuns:

Curata fata cu o solutie de 1/1 apa si otet de mere si miere, apoi pune o lingurita de malai in ceva, adauga un varf de cutit de bicarbonat alimentar, o lingurita de zeama de lamaie si o lingura de miere de albine, amesteca bine, daca este prea gros dilueaza cu apa, lapte, iaurt, etc, si apoi intinde pe fata evitand zona ochilor. dupa 15 min. clateste fata cu apa calduta.
fa asta macar o data pe saptamana. solutia cu otet o folosesti seara si dimineata in fiecare zi, pana dispare orice urma de acnne. si te-ai scos cel mai ieftin posibil si cu rezultat spectaculos, ce nici o chimicala no va face niciodata.
succes.