| cassdavid285 a întrebat:

Bună ziua, vreau sa va spun ca am 1.88 am 15 ani și mai am 7 luni jumate pana fac 16 ani, am luat genetica bunicului avea 1.97 dar na, voi cât credeți ca cresc?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei creste la 2m +/-.
Calculeaza difrenta!

| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a mai explicat de nenumarate la intrebarea asta pe care ai pus-o deja pe forum de cel putin 20 de ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/abzlyv/intrebari/

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti calcula aici, asa aproximativ, in functie de ce inaltime au parintii tai.
https://purecalculators.com/ro/height-calculator

| cassdavid285 explică (pentru dullcat):

Părinți mei sunt foarte mici mama are 169 iar tata 173

| dullcat a răspuns (pentru cassdavid285):

Sa stii ca exista si persoane mai scunde de atat, deci cred ca e eronat spus, foarte mici'.

| Hyperion7 a răspuns:

O să mai crești...cat,nu se știe, o să vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te consider sunt? Baietii cresc pana la 19 ani deci mai ai timp!

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Poate mai cresti pana la 1.90 si ceva, pentru ca inaltimea parintilor tai te plafoneaza!

| Ghiurel a răspuns:

Eu cred ca vei ajunge la 2m20