| raluka35 a întrebat:

Bunaa:* am 1.55 inaltime si 49 de kg si 15 ani Credeti ca sunt grasaaa? Sunt obsedata ca sunt grasa nu stiu ce sa mai fac. mereu ma infometez. De ex ieri am mancat un iaurt am baut un pahar cu lapte si 2 cartofi fierti. si azi am mancat 2 oua o rosie si fructe multe. Sunt grasaaaa? plss spune. ti. mi crying! :*

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

Nu mai esti graasa ai o figura super cum poti sa zici asta? eu am 1. 56inaltime, 58 kg si 15 ani si sunt foarte slaba cum poti s zici ca tu esti grasa? nu-i cazu sa te complexezi iti faci doar rau trebuie sa te bucuri de ceea ce vezi in oglinda, asa te vei simti mult mai bine...crezi in ceea ce vreai...si numai tu te poti corecta, cindva imi faceam complexe din cauza buzelor mele ca erau prea mici dar o persoana mi-a zis''nu conteaza cum sint ele principalu tie sati placa, nu asculta parerea altora''orice femeie e frumoasa trebuie sa creada doar in ceea ce vrea nu cei zic altii

9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai nu... dar la varsta ta ar trebui sa fi putin mai inalta cel putin 1, 63 adica eu aveam inaltimea ta pe la 12 ani! Si la inaltimea aia ar fi potrivit 44, 5 kg sa zicem! Esti putin grasuta pentru inaltimea ta.

| Boniboon a răspuns:

Eu am 1. 58 inaltime si 41 de kg.Deci nu stiu ce sa spun, daca esti grasa sau nu]. dar daca vrei sa slabesti, nu trebuie sa faci foamea, ci sa faci mult sport:abdomene.jogging,saritul corzii etc. In plus, pentru 15 ani nu mi se pare mult 49 de kg straight face.

| PaulB a răspuns:

Grasa nu esti... dar mica de statura big grin eu am 15 ani, 1, 69 m si 54 kg (baiat). deci nu stiu ce sa spun... dar daca tie ti se pare ca esti grasa, fa sport :p

| bbe a răspuns:

Esti nebuna? la 15 ani 49 de kg si te consideri grasa? esti chiar oke!
nu mai te gandi la asta ca o sa iti faci rau. cica daca te uiti in oglinda si zici aah ce grasa sunt. atunci te ingrasi mai rau

daca uh nu te simti bine in pielea tha at nici cei din jurul tau nu o sa se inghesuie sa stea cu tine. adica. intelegi c vrei sa sponhappy

| Tigro a răspuns:

Heei laughing si eu am 1. 55 si 50 de kg. Si tot 15 ani am. Strange laughing
nu mananci putin.winking
cam atat mananc si eu.
pai normal ar fi sa ai greutatea 45 kg cred.
inaltimea ( in cm ) minus 10 kg.
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? Esti obeza fatuca. Mancanci prea mult. 2 cartofi zici? Hmmm 2 e prea mult pe zi... Iar pentru valerycka: esti foarte grasa pentru inaltimea ta...la inaltimea si varsta ta trebuie sa ai maxim 47 de kg, nu 58. Deci nu ai depasit limita decat cu 11 kg. Felicitari big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DOAMNE! De unde ai ajuns la obezitate? :-o De sa zic... grasa nu esti doar un pic scundabig grin. Fa baschet sau inot sau.nu stiu intereseaza-te pe net. Dar sa fim seriosi nu esti grasa. chiar daca u crezi asta nu trebuie sa faci foamea. Fa sport mai mult dar nu foamea. Sa stii ca sunt fotomodele care nu se infometeaza deloc ba mananca chiar bine si fac mult mult sport. Deci nu asculta de oamenii astia obsedatii de kg si care vor sa fie numa piele si os. Nici grasa da nici slaba. Esti APROAPE bine dar sa stii ca sunt putini baietii care isi doresc o fata cu intaltimea ta si 10 kg in minus. succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 57 si am 53 de kg si dupa parerea mea, si de asemenea si a celorlalti, arat foarte bine si nu am nicio problema cand ma uit in oglinda, chiar sunt mandra de corpul meu, si crede-ma ca sunt o persoana ft preocupata de cum aratlaughing stai linistita.bine acum depinde si de formele corpului tau

| raluka35 explică:

Doamneee. iauzi OBEAZAA! Nici chiar asa. ar trebui sa mai slabesc 2, 3 kg. Da asta nu inseamna ca sunt obeazaa km zici tu. Mi.se pare prea multa rautateee!