| .... a întrebat:

Bunaaa:* ce ziceti de dieta cu orez nefiert si daca da rezultat.( dimineata, pe stomacul gol, inghiti in prima zi un bob de orez (cu un pic de apa), a doua zi - 2 boabe, a treia zi - 3 si tot asa pana ajungi in a 30-a zi la 30 de boabe. In urmatoarele zile, numarul lor scade progresiv, cu unul mai putin in fiecare zi.ATENTIE! "Ritualul" se face zilnic, la aceasta ora )batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge:
http://dietesiintretinere.blogspot.com/......-orez.html

7 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Nu merge.am facut eu anul trecut si am respectat orele si zilele, nimicoh go on
nu stiu c sa zic, incearca poate la tine merge, la mine nu a mers, succes!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu da nici un rezultat.

| LauraSpataru a răspuns:

Sincer, mi se pare o mare prostie. In plus, parerea mea este ca cine spune ca a slabit cu asa ceva a fost autosugestionat. Cel mai eficient este un regim, nu o dieta, iar prin regim eu inteleg un fel de a trai, avand mese regulate, sanatoase, alaturate unei portii de miscare zilnica.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu cred că o să meargă şi în plus, te înfometezi.

| .... explică:

Multumesc mult:*

| LauraSpataru a răspuns:

Desi daniela are 4 raspunsuri contra si unul pro, l-a ales castigator pe acesta din urma. De ce? Pentru ca asta astepta sa auda. Suntem 4 persoane care ii spunem ca nu credem (sau stim) ca aceasta dieta nu da rezultat si ii dam si argumente de bun-simt si vine o a 5a persoana care ii da un link catre o pagina unde poti intra ca sa ii faci trafic, pentru ca nu exista ceva in sprijinul afirmatiei "Merge" si o alege castigatoare. Mi-e indiferent ca nu mi-ai dat mie fundita, dar de ce mai intrebi ceva la care stii dinainte exact ce vrei sa ti se raspunda?

| .... explică:

Pentru ca am intrebat mai multe persoane care a folosit aceasta dieta, si se pare ca a dat roade (chiar f bune) poate ca e autosugestie dar functioneaza!tongue (normal pentru unii)