| anonim_4396 a întrebat:

Care considerati ca e un parfum bun? Clasificati pe locuri ( locul I, locul II...)
1. Perceive
2.Sensuelle
3.GIordani Gold
4.Giordani White
5.Little Dress
6.Eclat
7.Incandessence
8.Pur Blanca
9.Rare Diamonds
10.Today Tomorrow Always Forever
11. City rush
12.Rare Pearls

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Buna,am avut o prietena reprezentant la Avon, pot sa spun ca a avut aproape toate parfumurile mentionate de tine.Bineinteles ca le-am testat si euhee hee, iar cateva dintre ele, le-am avut eu.As putea sa iti fac un clasament, in functie de preferintele mele, care pot sa spun ca sunt bune big grin.
Locul 1 : City rush
Locul 2 : Today Tomorrow Always Forever si Giordani Gold( de la Oriflame, se claseaza pe aceeasi pozitie, dupa parerea mea)
Locul 3 : Sensuelle
Locul 4 : Rare Diamonds
Locul 5 : Perceive
Locul 6 : Pur Blanca
Locul 7 : Little Dress (Black, White, Red) Toate miros frumos.
Locul 8 : Rare Pearls
Locul 9 : Incandessence

Cat despre Giordani White, nu ma pronunt, nu l-am testat, iar de Eclat, n-am auzithee hee.
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Astea, toate, sunt chestii din alea de la Avon/Oriflame.
Parfum BUN este un parfum Lancôme, Bulgari, Guerlain. Sau, daca vrei unul care sa nu iasa din haine nici la a cincea spalare, Chanel.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Dar și prețurile sunt pe măsură...și e Bvlgari

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Eu nu le-am încercat pe toate, însă pot să îți spun că din aceste parfumuri, eu aleg în ordine: Giordani White, Perceive și Rqre Pearls
ps: mie nu îmi place deloc Giordani Gold

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bulgari se scrie cu V numai in logo, dar, ce sa stie un reprezentant Avon despre parfumuri?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hai sa fim seriosi, chiar crezi ca se poate clasifica asa ceva? cred ca n u avem acasa depozit de parfumuri.
Un parfum bun este cel pe care ti-l permiti si care iti place
Mie imi place Seduction in Black Antonio Banderas.
Cate un parfum bun are toata lumea.zic eu
O zi frumoasa sa aihappy

| express11 a răspuns:

Nu cred ca gasesti pe cineva care iti poate raspunde, deoarece nu le-a testat.sunt multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar 3 locuri.

| 49Days a răspuns:

De aici am testat vreo 4(rare pearls, Little Black, Percive.Al meu personal a fost doar City rush care mie personal imi place mult. Stiu ca Today e foarte bun. Ce mai mi-a placut mult a fost Volare de la oriflame(cel roz)

| leivi a răspuns: