| Madalinaaa1998 a întrebat:

.HEI TPU! :* Ce parfum de la avon sa aleg pentru mama de ziua ei.Care e cel mai bun dintre acestea:City rush,outspoken toata gama + ala fresh care a aparut de curand,today tomorrow always amour,far away bella, ultra sexy e nou,little black dres, little gold dress, rare pearls, far away.O sa mai apara inca unul nou in campania 14 avon instinct sau cv de genu se cheama happy.Va rog ajutati-ma cu sfaturi cam cum miroase fiecare si cam care este cel mai bun.
P.S:Ii place pur blanca si little black dress mamei dar eu m.am saturat de ele. laughing big grin Astept raspunsuri multumesc :* happy

4 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Tomorrow este parfumul preferat al mamei...il foloseste aproape mereu.Are un miros fin, placut ce te duce cu gandul la partea feminina a unei femei.e foarte placut! eu il recomand.

| Bondarel99 a răspuns:

Rare pearls ii place mamei mele, dar a avut de mai multe ori little black dress.Tu ii stii cel mai bine gusturile si mai bine alegi unul care sa nu fie foarte dulce pentru ca ar putea sa nu ii placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gama prefera mama ta. Doar pentru ea cumperi parfumul. In general, o femeie foloseste un singur parfum care o defineste (daca il gaseste si isi poate permite), nu se poate plictisi de el. Asta, doar daca nu ii place.

| PunkyBrunette a răspuns:

City Rush e genial!