| djspicedem a întrebat:

Care e perioada de timp pentru a obtine un abdomen in plat?( cu ajutorul acestor exercitii)
http://www.trilulilu.ro/batool67/5ebdb76895c908

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Asta depinde de fiecare organism in parte...dar pe langa toate aste trebuie sa mananci sanatos(adica fara abuz de grasimi si de dulciuri, sa te hidratezi bine sa bei cel putin 2 litri de lichide asta insemnand sucuri,de preferat naturale, supe, apa sa mananci multe fructe si legume)spor la lucru

dar oricum sa stii ca iti ia cel putin o luna

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Mdea,am incercat si eu SI ASTA
sa nu te gandesti ca sunculitele se evapora si gata faci un abdomen plat, nu!
faci muschi si se vede ca naiba

mai bine, pentru un abdomen plat mananca fara paine si fara dulciuri si nu face abuz cu zahar si sare

bea apa si alearga!

mult succeshappy

| maftei a răspuns:

Pai anafara de exercitii trebuie sa mananci si sanatos ca sa poti ajunge an timp scurt cu abdomenul plat