| Anabelle1203 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele parului scurt/mediu/lung?

3 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Uite aici

http://www.saloane-bucuresti.ro/......arul-scurt

sper ca te-am ajutat :*!

| Ancien a răspuns:

Buna.

Par scurt:
Avantaje: Nu ti-l mai prinzi, te speli usor pe cap, te usuci usor si nu iti vine in ochi.
Dezavantaje: Ai putea sa arati ca un baiat(depinde cat de scurt e)
Mediu: astea nu le stiu laughing
Lung:
Avantaje: Poti incerca o mie de frizuri, iti sta bine vopsit
Dezavantaje: Se ingrijeste greu, se spala greu si se usuca greu.

Sper ca te-am ajutat :*

| Bojthe a răspuns (pentru Ancien):

Poti arata ca un baiat? Serios acumlaughing)). Trasaturile feminine raman. Si parul scurt arata bine vopsit.
Ce mentalitaterolling on the floor)))