| HappyCandy a întrebat:

Care sunt beneficiile unui reprezentant avon si care sunt cele ale unui reprezentant oriflame? voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| crysmaria a răspuns:

Avon!

eu sunt reprezentanta si este foarte convenabil

am fost si la oriflame dar nu iti vin toate produselestraight face
si te faci de ras pentru ca oameni asteapta sa le duci produsele si nu iti vin
eu m-am lasat de oriflame si sunt la avon
in plus la avon ai si cadouri /reduceribatting eyelashes
si discount happy

deci AVON!hee hee
cea mai buna alegerehappy

sper sa te fi ajutat scumpo:*

funditabatting eyelashes

:X

4 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Nici una muhahaha big grin

| Ignat_Valentina_1982 a răspuns (pentru 334499):

Buna! Sunt reprezentanta Avon de ceva timp, sunt foarte multumita primesc tot ce comand si mi se fac si discounturile meritate asa ca am decis sa raman la Avon in continuare.

| TeIubesccc a răspuns:

Eu una as alege oriflame.batting eyelashes. mi se par ceva mai accesibile ca pret si sunt si bune, nu poti spune nu.

| starmaker a răspuns:

Produse cosmetice naturale romanesti.