| MaraMărr a întrebat:

Cat cost o crema depilatoare Veet? si daca este buna va multumesc si nu uitati de funda; x

Răspuns Câştigător
| Steffffi a răspuns:

Crema este disponibila pentru pielea normala, uscata si sensibila, oferind in cateva minute o piele mai fina ca niciodata.

Se aplica foarte usor pe piele in mod egal pe toata suprafata. Produsul este lasat sa actioneze timp de 3 minute, apoi indepartarea se face cu ajutorul spatulei Perfect Touc atasata in pachet. Dupa indepartare se clateste pielea cu apa si se sterge cu un prosop moale.

Acest produs a fost special dezvoltat pentru depilarea picioarelor si nu este recomandat a se folosi pentru fata.Costa cam 20-25 d leibig grin

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai 17-18 lei cam asa.:*
Da, este buna. Eu am de la Farmec si e 10 lei si da rezultate.
Pup:*

| MACookie02 a răspuns:

Pai...o crema din aia te costa in jur de14-15-16 lei depinde cu ce o alegi adica aloe vera aia albastra, aia rosie cu trandafiri sau aia roz.Eu le-am incercat pe toate si cea mai buna e aia roz ma refer la miros dar ca si calitate sunt toate la fel.De bune nu sunt chiar cele mai bune pentru ca e ca si cum te-ai face cu lama doar ca sigur nu te tai ca lopatica aia laughing sau ce e nu are lama.Eu ma fac cu eilatorul si doar la subrat cu crema.In curandd vreau sa incerc si la subrat.

| adycara a răspuns:

EU am dat 17 lei pe cea cu trandafiti in carrefour

| Paulinio93 a răspuns:

Undeva pe la 10-12 lei.Si e foarte buna!

| lck2290 a răspuns (pentru Paulinio93):

10-12 lei unde? In 2011 tot 20 si ceva de lei costa...

| addha a răspuns:

Intre 20 si 25 de lei! Am folosit crema dar prefer benzile!

| ZiZix a răspuns:

15 lei, si este foarte buna. funda? love struck

| melygym a răspuns:

In jur de 20 lei cred...la mine nu prea a functionat, dar celelalte prietene au incercat si mi'au spus ca este buna