| Barbiiiedoll a întrebat:

Cat costa sa iti vopsesti genele la salon?
Funda

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Genele nu se vopsesc, cred ca ai vrut sa spui sprancenele.

| Barbiiiedoll explică (pentru AlexanderAdrian):

Ba dawinking
Se vopsesc si genele, mai informeaza-te

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Vopseste-ti ce vrei, irita-ti ochii, fa cataracta, infectii ale pleoapelor si oooo da riduri. Succes.

| Barbiiiedoll explică (pentru AlexanderAdrian):

Nu mii irit draga, si-au mai vopsit 1000 de femei genele si nu au patit nimic. Chiar dupa ce ti le vopsesti sta super asa ca *** offwinking

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Cred ca ar trebui sa ai putin grija la ton si atitudine din moment ce eu nu te-am injurat. In plus m-am informat mai mult decat era cazul la modul in care intelegi tu sa conversezi cu altii. Oi fi eu dezinformat si habar nu aveam dar informatia pe care am gasit-o a fost simplu de aflat ba chiar a durat 5 secunde. Am scris in "goagal" si ce sa vezi... Dar e mai bine sa-mi spui mie *** off decat sa cauti si cand altu cauta pentru tine il injuri.

Fi-ti-ar jena.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Oricum fiindca de fapt e extrem de simplu de aflat, iata

http://www.andreearaicu.ro/......tamentului

citez:

Dupa cum ti-am spus, cel mai important pas pentru genele tale este alegerea unui profesionist care are pregatirea necesara si va realiza procedeul in conditii extrem de sigure. Iata o lista cu 3 locatii pe care le poti incerca fara griji:

1. In cadrul Beauty District, Powder Room ofera servicii de vopsire a genelor, in sedinte de 30 de minute. Vopsire gene, 68 Ron (serviciu disponibil la salonul Powder Room – Beauty District Nordului (021.232.97.79) sau Beauty District Victoria (021.316.98.84);

2. IBrows este un now concept dedicat frumusetii sprancenelor, insa cu servicii care includ vopsirea genelor cu produse ReflectoCil. Vopsire gene, 20 Ron (serviciu disponibil la salonul Ibrows (0754.027.002);

3. La Bibliotheque ofera servicii complete de ingrijire, iar sectiunea de cosmetica include si serviciul de vopsire gene. Vopsire gene, 25 Ron (serviciu disponibil la salonul La Bibliotheque (021.212.51.71).

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Gene sau sprancene?
Cred ca in jur de 15-30 lei, acum depinde is de salon si de cum procedeaza si ce folosesc doamnele de acolo.

| Puffalina a răspuns:

Depinde de salon, poate începe de la 10-15 lei pana la 45-50 lei poate si mai mult

| petronelly18 a răspuns:

Genele costa 25 de lei iar aprancenele 15 lei dar preturile variaza de la un salon la altul mult succea