| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa te vopsesti la coafor?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna:
25 lei par mediu, 30 lei par lunghappy

7 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Si plus tuns, si uscat... ajunge aproape 100 leihappy

| DarQueen a răspuns:

Depinde de lungimea părului. Prețul variază între 30-65 lei.

| biBii07 a răspuns:

Depinde de preturile fiecarui coafor.

| monicutza_5552 a răspuns:

E mult mai mult de 30 leihappy! te ajunge undeva la 50 lei poate mai mult. mie mi-a luat 80 de lei si am parul mediu

| NewSummer2013 a răspuns:

Hey, mersi pentru raspunsul tau! :X

Poi am fost ieri la salon si mi-a luat tuns+ coafat 30 de lei.
Iar despre vopsit, m-am gandit sa ma fac suvite...
Decis pui ca ar costa 50 lei? Sigur, sigur?

| Zamfir_Laura_1988 a răspuns:

In Bucuresti, la salon WOW Berceni te costa 90 de lei VOPSIT+SPALAT+COAFAT, iar in pretul asta intra si vopseaua. Pretul e valabil pentru par mediu. Pentru par scurt, e mai putin. Gasesti aici preturile http://saloncoafurawow.ro/

| Albina99 a răspuns:

Depinde de salon, la un salon din Bacau costa doar 35 lei!