| anonim_4396 a întrebat:

Cat de lung imi trebuie bretonul sa il prind si pe el in coada? il am pana la gura si vreau sa imi fac coada de cal dar este prea scurt sad la spate e lung numia bretonul e pana la gura straight face

Răspuns Câştigător
| koolchop777 a răspuns:

Te dai cu gel bine si il prinzi dupa in coada.
http://www.youtube.com/watch?v=c4Xivv3H0j8

si pentru tuGatita*
Tu crezi ca numai fetele pot avea parul lung? - Si aici este o greseala, si la fete le pica parul la greu mai ales cand este lung! nu conteaza la cat de lung ai parul daca esti fata sau baiat ca tot la fel se intampla!;)

| XatomisX a răspuns (pentru koolchop777):

Si mie imi pica parul dar nu chelesti de la parul lung ca se regenereazawinking da ce sa stie aia straight face

| tuGatita a răspuns (pentru XatomisX):

Atunci, ca tot iti place parul lung, prinde-ti si tu niste clame ca sa iti stea. da-te cu gel daca vrei sa arati de parca ai avea parul slinos. dar in fine, poti sa te c*** in gusturile omului?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Uhm, mai lasă-l să crească în jur de 3-4 cm sau prinde-ţi coada ceva mai sus, dar o să arăţi ca un palmier, aşa căăă te poţi da cu nişte gel, până-ţi mai creşte părul.

| tuGatita a răspuns:

Tunde-te. esti baiat. de ce te-ai complica sa ingrijesti un par lung? vei cheli mai repede

| anonim_4396 explică (pentru tuGatita):

Ce-ai draga, tu nu ai auzit de JuMong? laughing

| DiaMrrr a răspuns:

Daca inca nu iti ajunge la coada bretonul prindel cu o agrafa pana creste indeajuns de mult sa il preinzi si pe el! Sper ca te-am ajutat