| catycatalina a întrebat:

Cate kg ar trebui sa am la o inaltime de 1.68? happy

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Buna!
Greutate normala:58 kg(scazi cu 10 din inaltime)
Daca vrei sa fii slaba:50-55 kg.
Bye!
Biby

9 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Intre 48si 60 cam asa

| Lacoste a răspuns:

57-58 de kg. scazi din inaltime 10. de ex. la o inaltime de 1. 73 greutatea ideala va fi 63 kg.

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

In jur de 50 eu atatea am si cam aceiashi inaltimebig grin

| Anonim69 a răspuns:

Pai 60!

| SereSmile a răspuns:

58 KG, faci inaltimea minus 10 si atatea kg trebuie sa ai big grin

| DaniiWtf a răspuns:

In jur de 55.
happy

| AcI a răspuns:

Cate vrei happy
Eu la 1. 84 am 66 laughing si ma mandresc cu asta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 50 pai se zice ca are trebuie sa ai peste 55 de kg.acum nu stiu

| mindandspirit a răspuns:

Nu exista un raspuns corect, depinde de structura ta osoasa, daca ai oasele mari, in general ar trebui sa ai 58-60 kg, daca esti migniona si ai oasele mici, in jur de 53-55 kg. Uita-te in oglinda si daca te placi, atunci e OK.