| Deutzaa_2766 a întrebat:

Buna am 14 ani 1.68 inaltime si 45 de kg tinand cont de varsta si inaltime cam cate kg ar trebui sa am?

5 răspunsuri:
| Denise_3997 a răspuns:

Exact atatea cate ai. Nu trebuie sa tinem cont de etaloane. Daca tu te simti bine in pielea ta, cu greutatea ta, nu trebuie sa faci nimic doar pentru a te incadra in niste standarde. Eu zic ca e foarte ok greutatea pe care o ai pentru inaltimea ta...

| Cosmin_7575 a răspuns:

Eu am facut de 4 zile 15 ani am 1.74 si am 67 de kg...dar sunt baiat. sora mea are 20 de ani are 1.66 si are 46 kg.esti perfectawinking

| kessu a răspuns:

Esti super bine asahappy...

| helenwolf a răspuns:

Este foarte bine asahappy crede'ma vei mai lua in greutate pe parcurs. eu am acus 17 ani, am 1.65 cred, si am sub 45 de kg.laughing nu te gandi prea mult la cate kg aihappy sa te simti bine in pielea tahappy