| NarcisTheBestForever a întrebat:

Ce inaltime ar trebui sa am la 12 ani am 1.68 si 53 de kg cat ar trebui sa am nornal la inaltime ma refer?big grin

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna esti la fel ca minebig grin
Normal noi ar trebui sa fim mai scunde pentru varsta noastra pentru ca normal o fata de 15 ani are o asa inaltime.

| ioanaioana a răspuns:

Pai eu am 13 ani si am 1, 57 si 43 kg(lol)

| Marijuana187 a răspuns:

Esti foarte okwinking. E normal.Cum te cheama? cred ca esti o colega de-a meahappy deci cum te cheama?

| VadMelodii a răspuns:

Eu am 14 am 1. 70 si 47 kg. mi se pare ca esti dezvoltat.asta e bine.

| Aly_1795 a răspuns:

Eu am 12 ani ai am 1. 70 straight face si 46 kg laughing

| NarcisTheBestForever explică:

Eu sunt baiat nu confundati narcis cu narcisa ok? si daca nu este evident ma cheama narcisbig grin mersi pentru raspuns!

| Anonim_7683 a răspuns:

Inaltimea e normala dar ce tine de kg ar trebui sa ai vreo 62-64 dupa inaltime!

| Adrian_9787 a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1.58 ma simt foarte scund parintii mei nu sunt cine stie ce tata : 1.95 mama 1.63 straight face

| sory_4902 a răspuns:

Cam 1, 56-1, 58