| Denisa a întrebat:

Cate kg as slabi intr-o saptamana daca as manca 500 de calorii pe zi si daca as face sala in fiecare zi + abdomene acasa (200)

5 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ai ajunge deshidratata si plina de lipsuri de viatmine in situatia exprimata... manca 2000-2500 si fa miscare si e ok happy

| rain a răspuns:

Probabil foarte putin. Incearca mai bine sa mananci doar carne si sa bei doar apa - si nu e nevoie sa faci sport. In doua saptamani slabesti 10 kilograme, garantat.

Sau, poti sa te informezi aici: www.atkins.com

| gabriel10 a răspuns:

Daca combini fitness cu alergari(pe banda sau in aer liber) si ce ziceai tu.Cam 2 3 kg pe saptamana.Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci e o idee proasta din start. o sa ajungi sa pui la loc ce ai slabit sau chiar peste greutatea initiala. iti supui organismul la un stres mare. daca vrei sa slabesti sanatos fa-ti timp si citeste www.getfit.ro. succes

| andreea_1536 a răspuns:

Cum sa mananci doar 500 de calorii daca corpul are nevoie de 2000 calorii?!