| Miiiiiiiih a întrebat:

Câteodată după ce aplic fondul e ten, apoi pudra, fața mea pare prăfoasă, ar trebui să folosesc ceva înainte? Heeelp ( am fondul de ten de la rimmel london - wake me up )

Răspuns Câştigător
| DolceChrs a răspuns:

Nu, trebuie să ai o pensulă specială ( evantai ) pentru a elimina surplusul de pudră happy

2 răspunsuri:
| Ellenaa98 a răspuns:

Inainte sa aplici fondul de ten sau pudra sau orice alt produs pe fata, aplica o crema faciala! :*

| Sandra225 a răspuns:

Poate fi si din cauza pudrei sau a fondului de ten deoarece poate fi vechi, si ar mai fi sa te si dai cu creme faciale inainte de a aplica pudra sau fondul de ten gen creme nivea dove etc pupici sper sa te fi ajutat