| AnastasiaMoldovan34 a întrebat:

Ce apa micelara bună folosiți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu are nici o importanta ce brand este, atat vreme cat este apa micelara, deci are aceeasi compozitie chimica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc. Folosea maică-mea, de la Nivea.

| Dolyta a răspuns:

Folosesc Ideal Colagen&Elastina de la Dr Fiterman, lasa pielea curata și plăcută, luminoasa, fina, dar un dezavantaj: ramane putin lipicioasa pielea, sau poate doar la mine, nu știu

| and0ra a răspuns:

Micelar Water de la L'Oreal Paris! E ceva sticla transparent albastruie de 400 de ml si e pentru piele sensibila, normala spre mixta. Am incercat si chestiile de la Nivea sau Garnier dar mi s-au parut super uleioase si fara efect.