| yeahthisisnormalgirl a întrebat:

Ce as putea face cand mie frig sau cand plang sa nu mi se mai inrosasca nasul? big grin

Răspuns Câştigător
| Rosie017 a răspuns:

Nu se trateaza asta, este o reactie a corpului la mediul inconjurator. Practic, se blocheaza anumite cai de transportare a sangelui si se aduna cate putin in cavitatea nazala big grin NU te speria, e ceva normal si nu pare chiar atat de infricosator pe cat parelaughing

| yeahthisisnormalgirl explică (pentru Rosie017):

Dar arata urat laughingstraight face melodia e de la papa roach nu?

| Rosie017 a răspuns (pentru yeahthisisnormalgirl):

Sigur ca da smug

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta, deoarece este o reactie a organismului.