| swgirl a întrebat:

Ce asputea face sa imi maresc buzele? un tratament ceva? de preferat acasa :* fundita. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://modahd.blogspot.com/......zelor.html

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

In afara de injectii, nu le poti mari acasa. De ce nu folosesti luciu de buze cu efect de marire? Se gaseste in magazine. Eu am un luciu de la "too faced"-lip injection super size. E in jur de 70 de lei dar e f bun. Pisca destul de tare la inceput dar in cateva minute trece senzatia. Dar se gasesc si luciuri mai ieftine cu efect bun.

| DrunkenRat a răspuns:

Nu recomand chirurgia plastica. Nu-mi place de altfel nici sa am concepte invechite, dar decat sa saruti o gonflabila, mai bine o fata naturala.

| cevacumva a răspuns:

Este la avon un luci care iti umfla buzele in jur de 20 lei este mentolat tare

| ralucutza12345 a răspuns:

Poti folosi gheata (cuburi) dar din pacate durata "de marire" nu este foarte mare (max 20-30 min).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca nu vrei sa recurgi la operatiile estetice(si sincer nici nu ti le recomand pentru ca simptomele post-operatorii sunt destul de neplacute),deci singura masura este un tratament naturist.
Uite aici un link unde evei gasi o reteta naturala, preparata in casa pentru un balsam de buze special si niste exercitii pentru marirea buzelor care cu siguranta te vor ajuta.
Daca vrei o varianta mai simpla poti apela la machiaj, diverse rujuri care au un efect de marire a buzelor ca de exemplu Gloss Effet 3D de la Bourjois(foarte eficient) http://www.bourjois.com.au/katalog/our_products/lips/gloss/effet_3d_cosmic.
Succes! Funda?

| Edward92 a răspuns:

Parerea mea e sa nu-ti faci nici un tratamenthappy
femeia e frumoasa cat decat naturala
eu sunt baiat si sincer sa fiu nu masi uita la o buzata
scuze de expresie.e doar parerea mea