| LissLiss a întrebat:

Ce ati folosit bun impotriva cosurilor? Zona afectata la mine e pe obraji, nu sunt asa multi, cativa pe fiecare, dar tot apar si cam raman urme. Ce sa folosesc pentru vindecarea lor si prevenire? Sau zineryt? Astept pareri, ce v-a ajutat pe voi? Multumesc!

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Am fost la dermatolog, si mi-a dat o reteta pentru o crema care se prepara in farmacie. In mai putin de o saptamana m-a scapat de punctele de grasime, cosurile sau ce aveam eu pe frunte.
Zineryt da depedenta, dupa ce nu mai folosesti cosurile reapar.

| LissLiss explică (pentru BiuL):

Si ce fel de crema? cat a costat?

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna, eu am folosit un produs pe nume Zynerit, dupa 3-4 zile deja se puteau observa schimbari foarte mari.Ti-l recomand si tie.

| larisalary12 a răspuns:

Pure nature -oriflame

| Panzer99 a răspuns:

Buna, incearca niste miere su aspirina pisata

| Tsz a răspuns:

Eu am in zona fruntii si barbiei. Am avut si eu la inceput doar cateva dar cu timpul s-a cam agravat :-s. Oricum fiecare ten difera de la persoana la persoana. Mai bine te-ai duce la dermatolog cu trimitere de la medicul de familie sa-ti zica exact ce iti trebuie. Eu iti zic cateva creme : IsotrexIN, fucidin, brevoxyl, skinoren.