| wolder a întrebat:

Ce crema pentru vergeturi imi recomandati?
Cu ce crema va disparut voua? Cam in cat timp?
Multumesc! dau funda.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mayafashion29 a răspuns:

Daca nu te grabesti poti incerca crema de galbenele e o metoda naturista si eficienta o gasesti in farmacie.E un tratament pentru ten foarte eficient il poti folosi si dupa ce scapi de vergeturi.

| BizZi a răspuns:

Vergeturile nu se duc asa usor, ele se pot masca cu fond de ten sau cu o lotiune de corp auto-bronzanta pentru a le masca cat de cat, ele dispar foarte greu, si eu sufar de asa ceva, incearca ceva din farmacii si nu lua nimic de la AVON si de la ORIFLAME, nu sunt bune de nimic, vorbeste cu o farmacista sau cu un doctor si explica-i ceea ce vrei si cu siguranta te va indruma undeva unde vei putea scapa cat de cat de ele. Daca reusesti ceva spune-mi si mie. Bafta! :*

| wolder explică (pentru BizZi):

Le am pe o zona nasoala. Le am pe fese si nu stiu cum sa scap de ele sad

| BizZi a răspuns:

Pff, si eu am sad pai incearca si tu ce au spus mai sus, crema de galbenele sau Derma Mum, voi incerca si eu, sa vedem ce rezultate vor iesi :*