| anonim_4396 a întrebat:

Ce creme pentru ingrijirea tenului stiti? Eu folosesc mult fond de ten din cauza pistruilor si stiu ca nu e bine, dar in cazul meu e altceva si vreau sa-mi ingrijesc tenul...happy

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Garnier essentials.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit gerovital aia verde de zi si e super ca textura dar mi-au aparut cosuri. Nu imi prieste mie sau nu stiu care e treaba.
Ma rog, ca si crema de fata mie mi-a placut idealia de la vichy.
Cat despre fond de ten, ar trebui sa privesti pistruii ca pe un atuu nu ca pe un defect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu mai folosi fond de ten asa des!
Alege o crema specifica tenului tau,
http://www.sfatulmedicului.ro/......-ten_10316
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Incearca cu Gerotival

| BubbleWhitee a răspuns:

Gerovital